Floor Forever - laminátové, dřevěné a vinylové podlahy – úvodní strana

Novinky ze světa podlah Aktuality ze světa podlah Floor Forever

Ocenění DOMO Produkt roku 2017 za vinylové podlahy Diamond by Floor Forever

1. 12. 2017 | Diamond by Floor Forever 

Vinylové podlahy Diamond by Floor Forever vynikají nad ostatními podlahami svými jedinečnými vlastnostmi. A to proto, že jedna z vrstev je vyrobena z kamene a při výrobě se nepoužívají změkčovadla. Kombinace těchto dvou výrobních postupů zajišťuje, že výsledný materiál je tužší a tvrdší a díky tomu extrémně stabilní vůči teplotním změnám a slunečnímu záření. Lze je položit do veškerých prostor, kde hrozí pronikání vlhkosti nebo únik vody, jako např.: chalupy, chaty, zimní zahrady nebo byty, kde není zajištěná stejnoměrná teplota a vlhkost. Tato podlaha je zkrátka díky extrémní stabilitě vhodná do jakýchkoliv prostor. Díky těmto vlastnostem se podlaha nemusí aklimatizovat a můžete ji začít ihned pokládat. Některé kolekce jsou vybaveny integrovanou podložkou s paměťovou pěnou nebo korkem, a proto můžete tyto podlahy pokládat přímo na nerovný podklad, jako jsou parkety nebo dlažba. Podlahy jsou pak extrémně tiché a příjemně pochozí.

Podlahy jsou také vybavené speciální antibakteriální ochrannou povrchovou úpravou SE+, která nedovolí bakteriím přežít. Zároveň jsou odolné proti otlačeninám a škrábancům od domácích mazlíčků. Ideální pro ty, kteří chtějí mít 100% jistotu, že podlaha vydrží extrémní zátěž, ať už u nás doma nebo v bytě na pronájem, v restauraci nebo hotelu.
A na závěr nejvíc oceníte, že jsou ekologické, bez obsahu ftalátů a 100% recyklovatelné, a to vám zajistí zdravější život. Tyto vinylové podlahy lze pokládat až do 620 m2 plochy bez přechodových lišt. Rychlejší a snadnější pokládku zajistí pevný zámkový systém. Můžete vybírat z široké škály barevných dekorů ve čtyřech kolekcích pro domácí i komerční použití. 

Ocenění DOMO Produkt roku 2016 za vinylové podlahy Divino/Divino Click

 6. 10. 2016 | Euro Vinyl Floor Forever Divino/Divino Click

Kolekce vinylových podlah Euro Vinyl Floor Forever, Divino/Divino Click vyniká nad ostatními vinylovými podlahami novou autentickou povrchovou úpravou Embossing Register. Tento jedinečný vzor vytváří dojem pravé dřevěné struktury, která zdůrazňuje autentický charakter podlahy a vykresluje její léta. Díky této povrchové úpravě bude Vaše podlaha naprosto k nerozeznání od pravé dřevěné podlahy. V nabídce najdete 6 dekorů, které dokonale imitují dřevěnou strukturu. Vinylové podlahy Divino o celkové tloušťce 2,5 mm a Divino Click o celkové tloušťce 4,5 mm jsou díky nášlapné vrstvě 0,55 mm vhodné nejen do domácností, ale i do středně komerčních prostor. Tyto vinylové podlahy můžete jak celoplošně lepit, tak i pokládat plovoucím způsobem.

 

LV Luxury Vinyl - Nové PVC podlahy v rolích

 20. 7. 2016 | LV Luxury Vinyl

V nabídce obchodní sítě Floor Forever nově najdete heterogenní vinylové podlahy v rolích LV Luxury Vinyl. Nabídka zahrnuje širokou škálu dekorů v šířkách 2 m a 4 m, které jsou rozdělené do čtyř kolekcí podle typu zátěže. Kolekce Comfort s nášlapnou vrstvou 0,3 mm a celkovou tloušťkou 3,2 mm je určená do domácností. Spodní vrstvu tvoří pěna a tento typ podlahy je určený pro celoplošné přilepení. Další kolekcí je Exclusive, která je díky nášlapné vrstvě 0,5 mm a celkové tloušťce 2,4 mm určená do lehce komerčních prostor. I tyto podlahy je nutné celoplošně přilepit. Obě kolekce nabízí mimořádně zdařilé dekory se vzhledem dřevěné podlahy.

Pokud sháníte podlahu do více zatěžovaných prostor, jako jsou kanceláře, restaurace, obchody nebo školy, pak můžete vybírat z kolekcí Object a Bestseller. Kolekce Object je s nášlapnou vrstvou 0,6 mm a celkovou tloušťkou 2,4 mm naprosto ideálním řešením. S barevnými dekory vytvoříte naprosto jedinečný interiér. Kolekce Bestseller je díky nášlapné vrstvě 0,7 mm, celkovou tloušťkou 2,5 mm a pěnovou podložkou vhodná jak do komerčních prostor, tak i do domácností. S touto pěnovou podložkou může být pokládána do 20 m2 zcela bez lepení. A díky tomu je skutečným bestsellerem. Všechny dekory jsou skladem.

 

Ocenění DOMO Produkt roku 2015 za třívrstvé dřevěné podlahy Timber Top Wild Beauty

6. 1. 2016 | Timber Top Wild Beauty

Nic nepodtrhne krásu vašeho domova jako rustikální podlaha, která odráží přírodní vzhled dřeva a hodí se jak do moderního, tak i tradičního interiéru. Právě takové jsou třívrstvé dřevěné podlahy Timber Top z kolekce Wild Beauty. V této kolekci najdete atypické zpracování, kdy některá prkna mají ručně opracovaný povrch a hrany. Každé prkno je tak originálem. Dubová nášlapná vrstva je ošetřená novým extrémně matným UV olejem, který podlahu dokonale chrání před mechanickým poškozením. Bestsellerem je Dub Castle Windsor, který je k dostání ve 3 variantách - ve velkých formátech s „truhlářským motýlkem“ nebo bez něj, s nepravidelnými a nahodilými falešnými V-spárami, nebo v klasických formátech bez „truhlářského motýlku“. V kolekci Wild Beauty najdete 9 různých odstínů a povrchových úprav ve velkých prkenných formátech 14,5 x 290 x 2 130 mm nebo 14,5 x 190 x 1820 mm, které jsou v současné době na trhu nejvíce žádané. Tyto podlahy se dodávají v zámkovém systému Tuff Loc 5G a je tedy možné je pokládat i plovoucím způsobem.

Ocenění DOMO Produkt roku 2014 za vinylové podlahy Vinyl Floor Forever

1. 11. 2014 | Vinyl Floor Forever - kolekce Style Floor Click

Vinylové podlahy Floor Forever z kolekce Style Floor Click jsou extrémně stabilní, jednoduché na údržbu, výborně tepelně i zvukově izolují a lze je pokládat na vodní podlahové topení. Díky nášlapné vrstvě 0,55 mm jsou vhodné nejen do domácností, ale i do středně komerčních prostor. V nabídce těchto podlah najdete 15 autentických dekorů, které jsou na první pohled k nerozeznání od dřevěné podlahy. Tento dojem podtrhne mikro V-spára na všech čtyřech stranách. Vinylové podlahy Style Floor Click jsou výjimečné svou celkovou tloušťkou 5 mm. Zámek Unilin, který je na všech čtyřech stranách lamely, Vám zajistí pevnou a stabilní podlahu.  Pod vinylové podlahy Style Floor Click doporučujeme podložku Style Floor, která tlumí kročejový hluk až o 11 dB.

Nová webová prezentace podlah www.floorforever.cz

25. 3. 2014

Podobně jako před několika týdny www.balterio.cz, jsme nyní spustili nové webové stránky www.floorforever.cz s čerstvým redesignem, velkými fotografiemi a mnohem větším množstvím informací o podlahách a příslušenství Floor Forever než dříve. Jsme přesvědčeni, že se vám budou líbit ;-)

 

 

 

 

Nový web balterio.cz

1. 2. 2014

Spustili jsme pro vás nové webové stránky s čerstvým redesignem a mnohem větším množstvím informací o podlahách a příslušenství Balterio než dříve. Jsme přesvědčeni, že se vám budou líbit ;-)

Kolekce laminátových podlah Infinity získala ocenění „Produkt roku 2012 od časopisu DOMO

15. 10. 2012

Kolekce Infinity od belgického výrobce laminátových podlah Balterio se skládá z dlouhých a širokých lamel o rozměrech 8 x 238 x 2039 mm, díky kterým bude Váš pokoj prostornější. Nová povrchová úprava 3D Wood Effect zde zdůrazňuje přirozený reliéf struktury dřeva a propůjčuje interiérům prvek exkluzivity. Tato laminátová podlaha je díky tomu k nerozeznání od dřevěné. Kolekce Infinity nabízí 8 dubových dekorů, v tmavých i světlých odstínech, a dodává se se spárou na všech čtyřech stranách. Pokládka podlahy bude velice snadná díky novému inovačnímu zámkovému systému PressXpress. Firma Balterio získala za tento zámkový systém ocenění Inovace roku 2012.

Ocenění za podlahový zámek Balterio PressXpress

1.  5. 2012

Balterio vyvinulo inovační zámkový systém pro pokládání kratších stran podlahových lamel, který byl představen v rámci nových kolekcí Infinity a Experience. Svorka uvnitř prkna zajistí okamžité spojení krátkých stran, čímž vznikne přesný a pevný spoj. Při pokládce stačí pouze přitlačit podlahovou lamelu k té následující. Firma Balterio získala na Domotexu 2012 za tento zámkový systém ocenění Inovace roku 2012

Olej Diamond získal ocenění

5. 9. 2011

WOCA olej Diamond – přírodní nebo extra bílý olej Diamond je finální povrchovou úpravou pro všechny dřevěné podlahy, kdy jim dodává dlouhotrvající zvýšenou odolnost vůči vodě a nečistotám. Je vhodný na nezpracované, nové a čerstvě obroušené dřevěné povrchy v interiéru. Jedná se o vysoce sušinový materiál s obsahem rozpouštědel pod 5 % a tudíž je velmi vydatný. Na velké plochy se doporučuje strojní zpracování, za použití leštičky s béžovou nebo bílou leštící vložkou, válečku na roztírání oleje a bavlněné utěrky. Pro dodatečnou úpravu je při ručním zpracování vhodné použít WOCA Pečující olej nebo u strojního zpracování WOCA Pečující pastu.

Ocenění za nový showroom podlah v roce 2010

7.  10. 2010

Prohlédněte si náš nový showroom laminátových a dřevěných podlah, za který jsme získali cenu od prestižního profi magazínu DOMO a portálu www.profimag.cz v kategorii "Prodejní centrum roku 2010".

Získali jsme ocenění Produkt roku za podlahy Grandeur

27.  10. 2009

Časopis DOMO a portál www.profimag.cz nám udělil ocenění PRODUKT ROKU za kolekci laminátových podlah Balterio Grandeur. Cena byla udělena v kategorii produkty a technologie. Foto zde:

Mapa stránek Floor Forever Mapa stránek | Partneři | Floor Forever na Facebooku Facebook | Floor Forever na Facebooku Facebook