Laminátové podlahy Balterio – úvod
Floor Forever - laminátové, dřevěné a vinylové podlahy – úvodní strana
Zkontrolujte dostupné cenové akce na tuto kolekci

Laminátové podlahy Balterio

Představujeme belgického výrobce špičkových laminátových podlah Balterio, který již dlouhou dobu zaujímá přední zastoupení na evropském trhu. O výjimečné kvalitě svědčí i ocenění: "Nejlepší výrobce laminátových podlah", získané před dvěma roky v Anglii nebo ocenění PRODUKT ROKU za kolekci Grandeur od specializovaného časopisu DOMO a portálu www.profimag.cz, obdržené v loňském roce.

Jako skutečné dřevo

Nejnovější technologie umožnily Balteriu přiblížit laminátovou podlahu přírodní struktuře dřeva a kamene: povrch podlah od skutečného originálu téměř nerozeznáte. Podlahy mají prohlubně a póry, vystouplá léta i zkosené hrany. Mat i lesk každé lamely je podobný oleji, vosku nebo laku na dřevěných podlahách. Na podlaze od Balteria nenajedete opakující se vzory a letokruhy jako na mnohých konkurenčních výrobcích — téměř každá lamela je originál. V tomto ohledu je výjimečná např. kolekce Tradition Sculpture, která imituje nepravidelný strukturu masivního dřeva tzv. "hand scraped" ručně opracovaným (reliéfním) povrchem a je vrcholem na trhu s laminátovými podlahami.

Inovační zámkové systémy

Zámek PressXpressZámek ClickXpressZámek DropXpress

Zámkové systémy zajišťují rychlou pokládku laminátových podlah. Zámek ClickXpress® usnadňuje spojení jednotlivých lamel do pevné, bezešvé podlahy. Kolekce Stretto používá zámek DropXpress®, kde krátké straně zapadají lamely lehce do sebe. Nejnovější zámkový systém PressXpress® (kolekce Gradeur, Infinity, Experience a Quattro Vintage) umožňuje spojit podlahové lamely pouhým přitlačením k sobě.

Formáty podlahových lamel

Formáty podlahových lamel

Více než 100 dekorů a barevných odstínů

Vyberte si libovolný povrch a odstín laminátové podlahy a zařiďte si interiér přesně podle vlastních představ díky široké škále dekorů a barev.

V souladu s přírodou


EkologieEkologieEkologie

V rámci výrobního procesu Balterio snižuje nebo eliminuje množství odpadů, které jsou recyklovány a znovu využívány. Laminátové podlahy Balterio mají certifikaci PEFC, která zaručuje ochranu lesů a zajišťuje, aby za každý pokácený strom byl zasazen nový. Podlahy Balterio jsou také nositelem ekologické značky Modrý anděl a A+, protože obsahují 10x méně formaldehydů, než uvádí požadovaná norma.

Kompletní prezentace laminátových podlah Balterio

Prezentace Balterio

Sortiment Balterio je natolik rozsáhlý, že ho představujeme i v samostatné prezentaci na webu www.balterio.cz.