Třívrstvé dřevěné podlahy Bergland-Parkett – úvod
Floor Forever - laminátové, dřevěné a vinylové podlahy – úvodní strana
Zkontrolujte dostupné cenové akce na tuto kolekci

Třívrstvé dřevěné podlahy Bergland-Parkett

Exkluzivní podlahy od rakouské firmy Bergland Parkett se skládají ze tří stejných vrstev jednoho druhu dřeva v celkové tloušťce 15 mm. Díky inovační technologii zhotovuje Bergland Parkett třívrstvé podlahy z vysoce kvalitního tvrdého dřeva. To umožňuje snížit bobtnavost a sesychání až o 70% oproti masivnímu dřevu, a proto jsou tyto podlahy nejlepší pro podlahové vytápění - vodní i elektrické. Touto vrstvenou konstrukcí tvořenou ze stejného druhu dřeva se také dosáhne podstatně lepší zvukové izolace. Při výrobě se používají ekologické materiály, které jsou zcela bez škodlivých látek a rozpouštědel. Rozhodovat se můžete mezi dubem, dubem kouřovým, bukem, jasanem, jilmem, hrušní, javorem, břízou, olší, třešní a ořechem. Můžete vybírat z prkenných i parketových vzorů.

Komerční oblasti

Veřejná zařízení vyzařují obzvláště vysoký standard. Robustní 3-vrstvá konstrukce podlah Bergland Parkett zaručuje perfektní stabilitu i při extrémním zatížení. Kvalitním zušlechťováním povrchů se podlaha stává obzvláště odolnou. Díky 3-vrstvé konstrukci podlaha odpovídá klasifikaci Cfl-s1 velmi hořlavé a lehce čadivé. Toto jsou nejlepší předpoklady pro optimální použití v komerční a veřejné sféře.

Dřevěná podlaha Bergland-Parkett - klasifikace Cfl S1

Ekologické podlahy

Firma Bergland Parkett získává suroviny z trvale obhospodařovaných místních lesů. Při výrobě se používají ekologické materiály, které jsou zcela bez škodlivých látek a rozpouštědel. Podlahy se vyrábí výhradně z vysoce kvalitního tvrdého dřeva a jsou testované předním německým ústavem pro mezinárodní výzkum. Vše dohromady tvoří záruku přirozeně ekologického bydlení, kdy se z podlahy budete těšit po mnoho let

. Test kvality Bergland-Parkett Ekologický výrobek Bergland-Parkett   Ekologický výrobek v normě PEFC

Povrchové úpravy

Perfektní povrchová úprava je předpokladem pro ochranu a vysokou životnost dřevěné podlahy. Povrchové úpravy Bergland Parkett poskytují dřevěným podlahám tu nejlepší ochranu. Tyto povrchové úpravy nejen zvýrazňují kresbu a vzhled dřeva, ale zajišťují i zdravé bydlení.

Dřevěná podlaha Bergland-Parkett - povrchová úprava olej s voskem

Olej s voskem

Olej s voskem dokonale zdůrazňuje kresbu dřeva. Barvy působí do jeho hloubky a podlahám tak dodávají jedinečný vzhled.

Dřevěná podlaha Bergland-Parkett - povrchová úprava zátěžový lak

Zátěžový lak

Sedm vrstev tohoto zátěžového laku zaručuje mimořádně vysokou odolnost vůči poškrábání a oděru. Díky speciální technologii proniká lak až do hloubky dřeva, a tak vzniká trvale elastický povrch vhodný pro silné zatížení. Životnost Vaší podlahy se tím mnohonásobně prodlouží.

Podlahové topení

S výjimkou dubu přírodního jsou všechny třívrstvé podlahy Bergland Parkett vhodné na podlahové topení, za podmínek určených výrobcem. Speciální třívrstvá konstrukce zajišťuje lepší tepelnou vodivost.