Když podlaha, tak Floor Forever
Floor Forever - laminátové, dřevěné a vinylové podlahy – úvodní strana
Aktuální cenové akce na vinylové, laminátové a dřevěné podlahy a příslušenství Floor Forever

Akce a slevy:

sledujte akční nabídku podlah!

Stáhněte si nový ceník podlah Floor Forever

Ceník 2016:

nový ceník podlah a příslušenství ke stažení

Uvedené maloobchodní ceny jsou platné do 10. 4. 2016.
Od 11. 4. 2016 jsou platné maloobchodní ceny podle Ceníku Floor Forever 2016.

Firma Podlahy Šesták s.r.o. hledá do svého týmu:

– manažera prodeje
– obchodního zástupce
– produkt manažera

Náplní práce bude péče o zákazníky a vybrané produkty. Máte zkušenosti s prodejem podlahovin, je pro vás obchod zábavou a oslovila vás naše nabídka?
Tak prosím kontaktujte pana Kalaše na tel.: 605 700 922, případně zašlete svůj životopis na email: kalas@jsj-sestak.cz.

Aktuality

Ocenění DOMO Produkt roku 2015 za třívrstvé dřevěné podlahy Timber Top Wild Beauty

Ocenění DOMO Produkt roku 2015 za třívrstvé dřevěné podlahy Timber Top Wild Beauty…

Ocenění DOMO Produkt roku 2014 za vinylové podlahy Vinyl Floor Forever

Vinylové podlahy Floor Forever z kolekce Style Floor Click jsou extrémně stabilní, jednoduché na údržbu, výborně tepelně i zvukově izolují...…

Nová webová prezentace podlah www.floorforever.cz

Podobně jako před několika týdny www.balterio.cz, jsme nyní spustili nové webové stránky www.floorforever.cz s čerstvým redesignem, velkými fotografiemi a mnohem větším množstvím informací o podlahách a příslušenství Floor Forever než dříve. Jsme přesvědčeni, že se vám budou líbit ;-)…

Obchodní síť podlah Floor Forever

Obchodní síť podlah Floor Forever zaštiťuje značky nejvyšší kvality a zajišťuje ten nejlepší servis. V současné době má po celé České republice šedesát autorizovaných prodejců s originálním showroomem Floor Forever a přes 300 prodejců. Zákazníci mohou očekávat jednotný a ucelený koncept interiérů i exteriérů navržený designerem. Heslem obchodní sítě Floor Forever je: „Najděte si svého prodejce ve Vašem městě“, kdy si na internetových stránkách www.floorforever.cz na mapě najdete Vám nejbližšího prodejce.

Obchodní síť podlah Floor Forever

S obchodní sítí Floor Forever se můžete zapojit do charitativního projektu, kdy z každého zakoupeného m² přispíváte 1 Kč na nové podlahy v FOD Klokánek. V lednu 2013 proběhla přestavba prvního bytu v Klokánku, ulici Láskova, Praha 4. Jednalo se o byt o rozloze 75 m², kam se pokládala laminátová podlaha Balterio, Dolce - 750 Dub Opatský. Tento projekt zaštiťuje slogan: „Floor Forever pomáhá, Vy pomáháte s námi.“

Laminátová podlaha v FOD Klokánek

Přehled nabízených podlah

Laminátové podlahy Balterio

Belgický výrobce špičkových laminátových podlah Balterio nabízí podlahy naprosto věrně napodobující přírodní povrch dřeva. Kromě dokonalé V-Spáry nabízí Balterio ručně broušené nebo kartáčované povrchy.

Masivní podlahy a vrstvené dřevěné podlahy Berthold

Masivní dřevěné podlahy Berthold jsou mezi podlahovými krytinami výrobkem nejvyšší třídy. Díky silné tloušťce masivního dřeva je lze téměř „donekonečna“ brousit a znovu povrchově upravovat. V nabídce najdete evropské i exotické dřeviny. Vrstvené podlahy Berthold Multiplex jsou extrémně stabilní, a proto vhodné na podlahové vytápění.

Třívrstvé dřevěné podlahy Bergland Parkett

Exkluzivni podlahy od rakouské firmy Bergland Parkett se skládají ze tří stejných vrstev jednoho druhu dřeva a díky tomu jsou nejlepší pro podlahové vytápění - vodní i elektrické. V nabídce najdete prkenné i parketové vzory vyrobené z evropských dřevin.

Dřevěná podlaha (Berthold)

Třívrstvé dřevěné podlahy Timber Top

Nadčasovou eleganci tradiční dřevěné podlahy připomenou třívrstvé podlahy Timber Top. Tyto podlahy najdete ve třech kolekcích se vzhledem selského prkna, tradičních parket nebo nadčasovým vzhledem zvaným Fineline.

Třívrstvé a dvouvrstvé dřevěné podlahy HOCO

Německý výrobce HOCO nabízí dvouvrstvé a třívrstvé dřevěné podlahy z evropských i exotických dřevin. Tyto podlahy lze lepit nebo pokládat plovoucím způsobem. V nabídce naleznete nejen širokou škálu barevných povrchových úprav, ale i katrované povrchy.

Vinylové podlahy Vinyl Floor Forever

Vinylové podlahy Vinyl Floor Forever nabízí širokou škálu dekorů s autentickou strukturou dřeva nebo betonových dlaždic. Tyto vinylové podlahy jsou extrémně stabilní, jednoduché na údržbu, výborně tepelně i zvukově izolují a lze je pokládat na vodní podlahové topení. Vinylové podlahy s nášlapnou vrstvou 0,55 mm jsou vhodné i do komerčních prostor. V nabídce najdete nově i 8 dekorů, které lze pokládat plovoucím způsobem.

Vinylové podlahy Euro Vinyl Floor Forever

Vinylové podlahy Euro Vinyl Floor Forever od belgického výrobce jsou vhodné pro domácí i komerční využití. Můžete vybírat z široké škály autentických dekorů, které lze lepit nebo pokládat plovoucím způsobem. Díky kvalitnímu povrchu s polyuretanovou úpravou jsou tyto podlahy vhodné i do koupelen.

Linoleum a PVC podlahy DLW Flooring

Německá firma DLW Flooring vyrábí přírodní linoleum a homogenní PVC, které svými vlastnostmi splňují parametry pro vysoce zatěžované prostory. Tyto materiály jsou elektrovodivé, a vhodné tak do operačních sálů a speciálních pracovišť. Díky široké nabídce barevných odstínů si vybere opravdu každý.

Produkty WOCA pro péči a údržbu dřevěných, laminátových a vinylových podlah

Dánská společnost WOCA vyvíjí, vyrábí a prodává ucelenou řadu povrchových úprav a prostředků pro základní údržbu dřevěných, laminátových a vinylových podlah. WOCA dodává produkty pro domácí i profesionální průmyslové využití. Kromě olejů, laků, mýdel a čističů najdete v nabídce i prostředky pro péči o dřevěné povrchy v exteriéru, jako jsou terasy, zahradní nábytek a ploty.

Stavební chemie PCI

Firma BASF Stavební hmoty Česká republika vyvíjí, testuje i vyrábí stavební chemii PCI pro přípravu podkladů a lepení podlahovin. Ucelená nabídka zahrnuje: penetrační nátěry, samonivelační stěrky, správkové hmoty a potěry, lepidla a fixace na měkké krytiny, lepidla na parkety, materiály pro podlahy garáží, dílen a sklepů.