Floor Forever

LOUHY

Louhy

LOUH
NA MĚKKÉ DŘEVO

NA BOROVICI, MODŘÍN A SMRK

Vhodný na penetraci surového nebo čerstvě zbroušeného povrchu z měkkých dřevin – podlaha, schodiště, nábytek a obklady. Toto ošetření zabraňuje následnému žloutnutí dřeva, zvýrazňuje jeho přirozenou kresbu a dodává povrchu bělený vzhled. Je vhodný na všechny typy měkkých dřevin, jako je smrk a borovice. U modřínu vytváří postaršený šedý až nahnědlý vzhled. Louh není vhodný na tvrdé dřeviny. Finální barvy bude dosaženo po 1-2 měsících. Při použití louhu na smrkovém dřevu může mít povrch nazelenalou barvu, která časem zmizí.

Technické informace:

Spotřeba: 8-10 m²/l

Louh na měkké dřevo 2,5 l – BÍLÝ

Cena
640 Kč/ks bez DPH*

Obj. č.: 500225

4 ks/balení

 

 

LOUH
NA TVRDÉ A MĚKKÉ DŘEVO

NA BUK, JASAN, JAVOR, HEVEU

Vhodný na penetraci surového nebo čerstvě zbroušeného dřevěného povrchu – podlaha, schodiště, nábytek a obklady. Toto ošetření zabraňuje následnému žloutnutí dřeva, zvyšuje jeho přirozenou kresbu a vytváří výraznější barevný odstín, v závislosti na zvolené barvě. Louh je vhodný na všechny typy dřevin.

Technické informace:

Spotřeba: 8-10 m²/l

Louh na tvrdé a měkké dřevo 2,5 l – BÍLÝ

Cena
814 Kč/ks bez DPH*

Obj. č.: 500235

4 ks/balení

 

Louh na tvrdé a měkké dřevo 2,5 l – ŠEDÝ

Cena
814 Kč/ks bez DPH*

Obj. č.: 500237

4 ks/balení

 

Nevíte si rady s výběrem? Vyzkoušejte našeho
podlahového asistenta

Výběr správné podlahy se zdá být složitý úkol. Nejen že by měla podlaha do interiéru skvěle zapadnout, ale musí současně splnit několik technických požadavků, které nejsou běžnému uživateli při jejím výběru známé.

Pokud si nevíte rady, jak s výběrem začít, vyzkoušejte našeho online podlahového asistenta. Díky zodpovězení několika jednoduchých otázek, budete mít lepší představu, která podlaha vám bude vyhovovat.