Floor Forever

Z nedalekého panství vám přivážíme čtyři nové atraktivní dekory, které ztělesňují to nejlepší z hlediska současného designu vinylových podlah. Krásu přírodních odstínů dubu umocňuje technologie Embossing Register, která podlaze propůjčuje vzhled pravé dřevěné podlahy. Zároveň můžete podlahu došperkovat i voděodolnou obvodovou lištou Nautic ve stejném odstínu a vytvořit tak z podlahy skutečný klenot interiéru. Doma se tak budete cítit opravdu královsky!

Proč se zaměřit na vinylové podlahy s autentickou povrchovou úpravou ORIGINAL EMBOSSING REGISTER BY FLOOR FOREVER? Proč vybrat podlahu s označením ORIGINAL SPC VINYL DIAMOND RIGID®? … PROTOŽE JE TO ZÁRUKA, ŽE TAKOVÁ PODLAHA SPOLEHLIVĚ ZVLÁDNE VŠE, CO SI PRO NI BĚHEM SVÉHO ŽIVOTA PŘICHYSTÁTE!

Kombinace kvality, elegantního provedení a příznivé ceny řadí tyto vinylové podlahy mezi ty nejprodávanější. Se speciální povrchovou úpravou Embossing Register je na první pohled nerozeznáte od dřeva. Patří mezi krytiny s označením DIAMOND/RIGID, které jsou zárukou extrémní tvrdosti, odolnosti a stability.

V kolekci Cadenza nabízíme 10 elegantních dřevěných dekorů, od světlých odstínů až po ty tmavší. Všechny přitom ctí moderního ducha, takže ať už vaše volba padne na kterýkoliv z nich, podlaha bude v interiéru stylovým prvkem.

Využijte našeho
podlahového asistenta

Výběr správné podlahy se zdá být složitý úkol. Nejen že by měla do interiéru skvěle zapadnout, ale musí současně splnit několik technických požadavků, které nejsou běžnému uživateli při jejím výběru známé.

Pokud si nevíte rady, jak s výběrem začít, vyzkoušejte našeho online podlahového asistenta.
Díky zodpovězení několika jednoduchých otázek, budete mít lepší představu, která podlaha vám bude vyhovovat.

FLOOR FOREVER
– EXPERTI NA PODLAHY, KTERÉ VYDRŽÍ CELÝ ŽIVOT

Floor Forever je přední dovozce exkluzivních značek podlah, které vydrží na celý život. Již 17 let působíme na trhu a poskytujeme záruku až 25 let. Můžeme si to dovolit, protože dovážíme jen ty nejkvalitnější podlahy ověřené tisíci náročných projektů. Veškeré produkty od Floor Forever jsou dostupné již dnes na skladě. Stačí si jen vybrat prodejce ve vašem městě a vyrazit na cestu. Máme 300 prodejců v ČR a 150 showroomů, ve kterých si vyberete ze stovek dekorů. Se zákazníky jednáme s důvěrou a úctou. Jsme tu pro vás. Vždycky vám rádi poradíme.

Proč Floor Forever?
Protože máme široký výběr podlah s dlouhou životností. Jsme přední dodavatel na českém trhu s 17 lety zkušeností. Pomohli jsme tisícům zákazníků vybrat správnou podlahu do jejich domovů. Floor Forever na český trh dováží jen ověřené značky s vysokou kvalitou a unikátním designem. Užijte si dokonalou podobu dřeva a vinylu, které odolají velké zátěži. Ať už máte děti nebo nezbedné domácí mazlíčky, Floor Forever vás nikdy nezklame. To vám garantujeme.

Poznejte autentický zážitek skutečného dřeva. Užijte si certifikovaná řešení, která splňují ty nejpřísnější standardy. Od malých bytů až po velké komerční projekty, Floor Forever je ideálním řešením za přijatelné ceny. A proto všechno má Floor Forever tak vysoké hodnocení a pozitivní recenze od zákazníků.

Přejeme vám, abyste u nás našli přesně to, co hledáte – kvalitní podlahu, která vydrží celý život.

Obchodní síť Floor Forever má v současné době po celé České republice šedesát autorizovaných prodejců s originálním showroomem Floor Forever a přes 300 prodejců. Zákazníci mohou očekávat jednotný a ucelený koncept interiérů i exteriérů navržený designerem. Najděte si svého nejbližšího prodejce.

 

 

Berte život od podlahy