Floor Forever

Akce na podlahy

Akce
a probíhající slevy

Sledujte naše slevové akce na dřevěné, laminátové a vinylové podlahy Floor Forever. Vybírejte z unikátní kolekce vysoce kvalitních renomovaných značek, na jejichž podlahy poskytujeme záruku až 25 let. Akce můžete využít v naší síti 300 prodejců v ČR a podlahy si odvést domů za akční ceny již dnes.

Využijte vinylové podlahy v akci. Tyto podlahy jsou vysoce odolné vůči vodě, vlhkosti a poškození. Díky tomu se hodí do koupelny nebo kuchyně. Vydrží běžné starosti jako jsou domácí mazlíčci nebo děti. Tento druh podlah má velkou výhodu v tom, že je velmi teplý a zároveň se také hodí na podlahové vytápění. Vinylové podlahy v akci představují ideální šanci, jak zajistit kvalitní zátěžovou podlahu do vašeho domovu za dostupnou cenu.

Najděte si laminátové podlahy v akci. Tyto podlahy patří díky své nízké ceně mezi nejčastěji používané podlahy v rodinných domech a bytech. Je to zejména díky jejich rychlé a bezproblémové montáži, vysoké odolnosti vůči zátěži, jednoduché údržbě a hygienickým vlastnostem. Laminátové podlahy v akci si nenechte ujít. S již tak nízkou cenou jsou v akci bezkonkurenční.

Dřevěné podlahy v akci. Dřevěná podlaha je dražší investice, proto řada zákazníků nakupuje jen za akční ceny. Dřevo má své nesporné výhody – neshromažďuje prach a alergeny. Váš interiér získá na originalitě. Tento materiál má nespočet tvarových variací a barevně laděných tónů. Díky přirozenosti dřeva si můžete být jistí tím, že se dřevěné podlahy hodí do každého prostoru. Vyčkejte si na dřevěné podlahy v akci a zajistětě svému interiéru jedinečnou atmosféru.

Slevové akce na dřevěné, laminátové a vinylové podlahy nabízíme pravidelně. Uložte si tuto stránku mezi své záložky a pravidelně ji kontrolujte.

AKČNÍ BALÍČKY – rekordní nabídka podlah s lištou za pouhou 1 Kč/bm od 1. 2. do 31. 3. 2024

Zobrazit katalog

Nevíte si rady s výběrem? Vyzkoušejte našeho
podlahového asistenta

Výběr správné podlahy se zdá být složitý úkol. Nejen že by měla podlaha do interiéru skvěle zapadnout, ale musí současně splnit několik technických požadavků, které nejsou běžnému uživateli při jejím výběru známé.

Pokud si nevíte rady, jak s výběrem začít, vyzkoušejte našeho online podlahového asistenta. Díky zodpovězení několika jednoduchých otázek, budete mít lepší představu, která podlaha vám bude vyhovovat.