Floor Forever

Rady a tipy

Floor Forever Blog
Rady a tipy

Každá podlaha potřebuje péči. Některou stačí setřít, jinou je lepší pravidelně olejovat. Pro mnohé může být překvapením, že i o podlahy na první pohled velmi odolné, jako je lamino nebo vinyl, je potřeba pečovat. Jaké jsou tedy obecné zásady péče?

Číst více

Určíte podle toho, jaký život se na ní bude odehrávat. Budou jí něžně hladit vaše bosé nohy nebo ji čeká staccato psích drápů a častého posouvání nábytku? Pokud vyberete správně, pak vám vydrží krásná po celý život. Podlaha je vlastně tím největším kusem zařízení interiéru, který si vybíráte. A na rozdíl od nábytku bývá pravidlem, […]

Číst více

Každému to jeho. Tedy každému životu tu jeho podlahu, na které bude pevně stát. Podívejte se na typy jednotlivých podlahových krytin, abyste věděli, co vás čeká a jak může vypadat třeba za 10 let. Obecně můžeme rozdělit podlahové krytiny na přírodní a umělé. Mezi přírodní patří samozřejmě dřevo a kámen. Ty druhé nejčastěji reprezentuje vinyl […]

Číst více

Nevíte si rady s výběrem? Vyzkoušejte našeho
podlahového asistenta

Výběr správné podlahy se zdá být složitý úkol. Nejen že by měla podlaha do interiéru skvěle zapadnout, ale musí současně splnit několik technických požadavků, které nejsou běžnému uživateli při jejím výběru známé.

Pokud si nevíte rady, jak s výběrem začít, vyzkoušejte našeho online podlahového asistenta. Díky zodpovězení několika jednoduchých otázek, budete mít lepší představu, která podlaha vám bude vyhovovat.