Floor Forever

PMP, REGIA STYL

Realizace: PMP, REGIA STYL

AUKČNÍ SÍŇ V HARTIGOVSKÉM PALÁCI

Aukční a výstavní síň v Hartigovském paláci na Malé Straně o celkové ploše 96 mpředstavuje klenot naší historie, s nímž je potřeba nakládat s citem a respektem.  S touto ideou bylo také potřeba přistoupit k rekonstrukci podlahy, kterou do té doby tvořila poškozená stará prkna. Jako ideální materiál pro tento prostor byla zvolena masivní dřevěná podlaha Simply Wood ve dvou provedeních, kdy byl použit tmavší Dub Kouřový Markant sukovitějšího třídění a světlý Dub Eleganz Natur v čistém třídění. Kombinací těchto dvou typů masivní podlahy, a zároveň položením prken do pravidelných čtverců se realizační firmě podařilo dosáhnout výsledku, který jde ruku v ruce s ostatními dobovými prvky interiéru a který si takováto síň jednoznačně žádá.

TECHNICKÉ INFORMACE:

Masivní dřevěná podlaha Simply Wood, Dub Kouřový Markant a Dub Eleganz Natur , bez fáze, povrchová úprava – WOCA Olej Diamond, Natur

Rozměr: 20 x 140 x 500-2000 mm

Najděte si svého nejbližšího prodejce: Prodejní místa

 

Nevíte si rady s výběrem? Vyzkoušejte našeho
podlahového asistenta

Výběr správné podlahy se zdá být složitý úkol. Nejen že by měla podlaha do interiéru skvěle zapadnout, ale musí současně splnit několik technických požadavků, které nejsou běžnému uživateli při jejím výběru známé.

Pokud si nevíte rady, jak s výběrem začít, vyzkoušejte našeho online podlahového asistenta. Díky zodpovězení několika jednoduchých otázek, budete mít lepší představu, která podlaha vám bude vyhovovat.