Floor Forever

Dřevěné podlahy

Dřevěná podlaha dodá interiéru jedinečnost a se správnou péčí vám vydrží celý život. Prozkoumejte, jak se liší masivní, dvouvrstvá a třívrstvá dřevěná podlaha.

V naší nabídce naleznete dřevěné podlahy té nejvyšší kvality, prověřené tisíci náročných zákazníků.

Cena dřevěných podlah začíná od 960 Kč/m². Na dřevěné podlahy poskytujeme záruku až 5 let. Podlahy jsou k dostání již dnes skladem. Vyberte si jednoho z 300 prodejců v ČR a již dnes si domu odvezte dřevěnou podlahu dle vašich představ a přání. Dřevěná podlaha dodá interiéru jedinečnost a nezaměnitelnou atmosféru díky kontaktu s přírodním materiálem a přinese do vašeho domova harmonii a klid. Se správnou péčí vám dřevěná podlaha vydrží na celý život. Ačkoliv je dřevěná podlaha dražší investice, zaručujeme vám, že se vyplatí. Přečtěte si, jak se starat o dřevěnou podlahu. 

Dřevo neshromažďuje prach a alergeny. Váš interiér získá na originalitě. Tento materiál má nespočet tvarových variací a barevně laděných tónů. Díky přirozenosti dřeva si můžete být jistí tím, že se dřevěné podlahy hodí do každého prostoru. Výhodou dřevěné podlahy je možnost opakovaného broušení a renovací a se správnou péčí vám kvalitní podlaha vydrží na celý život. Je nadčasová a sluší jak modernímu, tak tradičnímu interiéru.

Masivní podlaha z jednoho kusu dřeva je vhodná do prostor se stálým klimatem, protože nejvíce podléhá změnám, když se mění vlhkost vzduchu.

Dvouvrstvou podlahu tvoří nosná spodní deska a horní vrstva volená podle druhu dřeva a povrchové úpravy podle přání zákazníka. Mezi dvouvrstvými podlahami najdete podlahy vhodné pro podlahové vytápění.

Sofistikovaná konstrukce třívrstvé podlahy ze 3 vrstev materiálu má výborné vlastnosti, pokud jde o schopnost vést teplo a odizolovat hluk. Hodí se na podlahové vytápění. A vybrat si můžete z velkoformátových prkenných podlah nebo dřevěných parket.

Vyberte si z nabídky dřevěných podlah a investujte do kvality, vyplatí se to.

Třívrstvá dřevěná podlaha splňuje nároky na moderní stylové zařízení interiéru. Hodí se do bytů i komerčních prostor. Konstrukce podlahy ze 3 vrstev materiálu dobře vede teplo a je vhodná na podlahové topení.

Potřebujete podlahu, která má menší tloušťku? Podívejte se na naši nabídku dvouvrstvých dřevěných podlah.

Můžete si vybrat prkennou podlahu, nebo dřevěné parkety. A v nabídce najdete řadu rozměrů, povrchových úprav i barevných odstínů.

Přečtěte si, jak se správně postarat o dřevěnou podlahu, aby byla stále jako nová.

Vyberte si třívrstvou dřevěnou podlahu, která nejlépe doplní váš interiér.

Vrstvené dřevěné podlahy Multiplex jsou složené z velmi stabilní nosné desky, kterou tvoří překližka z břízy. Díky ní jsou extrémně stabilní, a proto vhodné na podlahové vytápění.

Horní vrstvu tvoří dubová nášlapná vrstva o tloušťce 4 mm, která vytváří dostatečný prostor pro její zbroušení. Vrstvené podlahy Multiplex se svými dlouhými a širokými formáty a širokou škálou barevných povrchových úprav podtrhnou každý interiér. Navíc jsou tou nejlepší volbou pro podlahové vytápění. Prohřejte váš interiér těmito moderními podlahami.

Můžete vybírat z třídění Selekt, Natur nebo Markant. Podlahy Multiplex je nutné celoplošně přilepit. Vrstvená podlaha Multiplex o tloušťce 15 mm získala ocenění DOMO Produkt roku 2013.

 

Masivní dřevěná podlaha Simply Wood dodá vašemu interiéru osobitý vzhled. Luxusní dubová podlaha představuje jednoduše nejvyšší třídu.

Veškeré možné povrchové úpravy najdete v našem KATALOGU a CENÍKU.

Masivní dřevěná podlaha provoní váš domov. Vyberte si luxusní podlahu na celý život. Skvěle se hodí pro rekonstrukci podlahy v historickém objektu a tradiční interiér. Výborně se vyjímá i v moderním bytě, kterému dodává originální charakter.

Masivní dřevěná podlaha je podlaha na celý život. Vytvoří jedinečný stabilní základ vašeho domova, který obohatí o hřejivou atmosféru a neopakovatelnou vůni. Bude doma provázet generaci po generaci.

Máte-li rádi velké formáty, vyberte si prkennou podlahu. Celoplošně se lepí, takže vytváří kvalitní stabilní podlahu.

Prohlédněte si také naši nabídku dvouvrstvých dřevěných podlah.

Chcete nejvyšší kvalitu? Objednejte si masivní dřevěnou podlahu Simply Wood.

Podívejte se na srovnání dřevěné, PVC a vinylové a laminátové podlahy na našem blogu.

Průmyslová mozaika neboli kantovka Simply Wood by vás mohla inspirovat. Nabízíme tento typ dřevěné podlahy v různých dekorech. Typické pro průmyslovou mozaiku kantovku je to, že vytváří zajímavý povrch, který je skládaný netradičně a je vhodný pro použitý v interiérech a průmyslových objektech, kde je požadována vysoká odolnost i při větší zátěži.

Průmyslové mozaiky od nás jsou vhodné pro ty klienty, kteří preferují vysokou kvalitu dřeva a požadují podlahu, která bude vypadat skvěle a zároveň se bude vyznačovat těmi nejlepšími vlastnostmi.

V této kategorii můžete vybírat z různých designů a dekorů. Nabízíme dubové průmyslové mozaiky bez povrchových úprav, jako například Dub Industrie, Dub Harmonie nebo Dub Kouřový Industrie.

 

Dvouvrstvé dřevěné podlahy se pokládá celoplošným lepením. Je proto vysoce stabilní a účinně tlumí hluk. Má nižší tloušťku než třívrstvá dřevěná podlaha.

Hodí do moderního i tradičního interiéru, jsou extrémně stabilní a díky tomu vhodné i pro podlahové vytápění.

Spodní nosná vrstva, kterou tvoří odolný materiál, má stabilizační funkci. Horní vrstva je vyrobena ze dřeva a opatřena povrchovou úpravou podle vašeho výběru.

Stabilitu dvouvrstvé dřevěné podlahy zajišťuje nosná deska, kterou tvoří překližka z břízy. Vybrat si můžete i z naší nabídky třívrstvých dřevěných podlah. Anebo si nechte poradit konkrétní řešení naším podlahovým asistentem.

Toužíte po exotické podlaze? Vyberte si dvouvrstvou dřevěnou podlahu Simply Wood z exotických dřevin. V nabídce najdete i evropské dřeviny. A volit můžete mezi dřevěnými parketami malého a velkého formátu.

Prohlédněte si kolekci dvouvrstvých dřevěných podlah Simply Wood.

Nevíte si rady s výběrem? Vyzkoušejte našeho
podlahového asistenta

Výběr správné podlahy se zdá být složitý úkol. Nejen že by měla podlaha do interiéru skvěle zapadnout, ale musí současně splnit několik technických požadavků, které nejsou běžnému uživateli při jejím výběru známé.

Pokud si nevíte rady, jak s výběrem začít, vyzkoušejte našeho online podlahového asistenta. Díky zodpovězení několika jednoduchých otázek, budete mít lepší představu, která podlaha vám bude vyhovovat.