Floor Forever

Dvouvrstvé dřevěné podlahy

Dvouvrstvá dřevěná podlaha je vysoce stabilní, tlumí hluk a má menší tloušťku než třívrstvá dřevěná podlaha. Jaké má další přednosti a co tvoří její 2 vrstvy?

Dvouvrstvé dřevěné podlahy se pokládá celoplošným lepením. Je proto vysoce stabilní a účinně tlumí hluk. Má nižší tloušťku než třívrstvá dřevěná podlaha.

Hodí do moderního i tradičního interiéru, jsou extrémně stabilní a díky tomu vhodné i pro podlahové vytápění.

Spodní nosná vrstva, kterou tvoří odolný materiál, má stabilizační funkci. Horní vrstva je vyrobena ze dřeva a opatřena povrchovou úpravou podle vašeho výběru.

Stabilitu dvouvrstvé dřevěné podlahy zajišťuje nosná deska, kterou tvoří překližka z břízy. Vybrat si můžete i z naší nabídky třívrstvých dřevěných podlah. Anebo si nechte poradit konkrétní řešení naším podlahovým asistentem.

Toužíte po exotické podlaze? Vyberte si dvouvrstvou dřevěnou podlahu Simply Wood z exotických dřevin. V nabídce najdete i evropské dřeviny. A volit můžete mezi dřevěnými parketami malého a velkého formátu.

Prohlédněte si kolekci dvouvrstvých dřevěných podlah Simply Wood.

Číst více

Malé formáty, tl. 11 mm

Dvouvrstvé dřevěné parkety Simply Wood se hodí do moderních i tradičních interiérů. K dostání jsou v malých formátech o rozměru 11 x 70 x 490 mm a s nášlapnou vrstvou 4 mm. Dvouvrstvé dubové parkety Simply Wood se dodávají v matném laku nebo přírodním oleji.

Technické informace:

 • Rozměry: 11 x 70 x 490 mm - 2,058 m²/balení
 • Nášlapná vrstva: 4 mm
 • Lamel v balení: 60 (pravá a levá) 
 • Spojení: pero-drážka
 • Dub Rustik lak, tl. 11 mm

  Cena
  990 Kč/m² 960 Kč/m² bez DPH*

  Matný lak

  Dub Rustik olej, tl. 11 mm

  Cena
  1 047 Kč/m² 980 Kč/m² bez DPH*

  Přírodní olej

  Dub Selekt lak, tl. 11 mm

  Cena
  1 250 Kč/m² 1 060 Kč/m² bez DPH*

  Matný lak

  Dub Selekt olej, tl. 11 mm

  Cena
  1 209 Kč/m² 1 090 Kč/m² bez DPH*

  Přírodní olej

  Nevíte si rady s výběrem? Vyzkoušejte našeho
  podlahového asistenta

  Výběr správné podlahy se zdá být složitý úkol. Nejen že by měla podlaha do interiéru skvěle zapadnout, ale musí současně splnit několik technických požadavků, které nejsou běžnému uživateli při jejím výběru známé.

  Pokud si nevíte rady, jak s výběrem začít, vyzkoušejte našeho online podlahového asistenta. Díky zodpovězení několika jednoduchých otázek, budete mít lepší představu, která podlaha vám bude vyhovovat.