Floor Forever

Masivní podlahy

Masivní dřevěná podlaha provoní váš domov.
Vyberte si luxusní podlahu na celý život.

Masivní dřevěná podlaha je podlaha na celý život. Vytvoří jedinečný stabilní základ vašeho domova, který obohatí o hřejivou atmosféru a neopakovatelnou vůni. Bude doma provázet generaci po generaci.

Podívejte se na srovnání dřevěné, PVC a vinylové a laminátové podlahy na našem blogu.

Masivní dřevěná podlaha má ze všech typů podlah nejvyšší životnost. Po 10 letech ji jednoduše přebrousíte a podlaha je opět jako nová. Což lze díky velké tloušťce masivní podlahy mnohokrát opakovat.

Vyberte si masivní dřevěnou podlahu Simply Wood.

Masivní dřevěná podlaha Simply Wood dodá vašemu interiéru osobitý vzhled. Luxusní dubová podlaha představuje jednoduše nejvyšší třídu. Skvěle se hodí pro rekonstrukci podlahy v historickém objektu a tradiční interiér. Výborně se vyjímá i v moderním bytě, kterému dodává originální charakter.

Máte-li rádi velké formáty, vyberte si prkennou podlahu. Celoplošně se lepí, takže vytváří kvalitní stabilní podlahu. Hledáte-li klasickou eleganci, zvolte precizně zpracované dřevěné parkety, tzv. parketové vlysy.

Prohlédněte si také naši nabídku dvouvrstvých dřevěných podlah.

Chcete nejvyšší kvalitu? Objednejte si masivní dřevěnou podlahu Simply Wood.

Zobrazit více

Nevíte si rady s výběrem? Vyzkoušejte našeho
podlahového asistenta

Výběr správné podlahy se zdá být složitý úkol. Nejen že by měla podlaha do interiéru skvěle zapadnout, ale musí současně splnit několik technických požadavků, které nejsou běžnému uživateli při jejím výběru známé.

Pokud si nevíte rady, jak s výběrem začít, vyzkoušejte našeho online podlahového asistenta. Díky zodpovězení několika jednoduchých otázek, budete mít lepší představu, která podlaha vám bude vyhovovat.