Floor Forever

Třívrstvé podlahy

Třívrstvá dřevěná podlaha splňuje nároky na moderní zařízení bytů i komerčních prostor. Skvěle vede teplo a zvukově izoluje. Jaké jsou její další výhody?

Třívrstvá dřevěná podlaha splňuje nároky na moderní stylové zařízení interiéru. Hodí se do bytů i komerčních prostor. Konstrukce podlahy ze 3 vrstev materiálu dobře vede teplo a je vhodná na podlahové topení.

Potřebujete podlahu, která má menší tloušťku? Podívejte se na naši nabídku dvouvrstvých dřevěných podlah.

Můžete si vybrat prkennou podlahu, nebo dřevěné parkety. A v nabídce najdete řadu rozměrů, povrchových úprav i barevných odstínů.

Vyberte si třívrstvou dřevěnou podlahu, která nejlépe doplní váš interiér.

Třívrstvá dřevěná podlaha Inspiration Wood je stylová podlaha, která se hodí do domácnosti, ale třeba i do divadla. Kvalitní podlaha je ošetřená speciálními oleji a laky, a snese díky tomu vyšší zátěž.

Přečtěte si, jak správně pečovat o dřevěnou podlahu, a výrazně zvýšíte její životnost.

Zařiďte si domov podle moderních trendů a vyberte si velkoformátovou prkennou podlahu. Potřebujete interiér trochu prosvětlit? Jasanová podlaha to dokáže spolehlivě. Dubová podlaha zase vykouzlí hřejivou atmosféru.

Vyberte si z nabídky třívrstvých dřevěných podlah Inspiration Wood.

Zobrazit více

Třívrstvá dřevěná podlaha Timber Top odpovídá současnému trendu velkoformátových podlah, které sluší modernímu i tradičnímu interiéru. Elegantní bělená nebo šedá povrchová úprava vytvoří z prkenné podlahy originální a nadčasovou dominantu vašeho domova.

Přijďte se podívat na její krásu do některé z našich prodejen. Nebo si prohlédněte náš nový Virtuální pokoj

Vložte si vybraný dekor do svého interiéru přes novou aplikaci Timber Top – stačí kliknout na „Vidět v interiéru“ -> „See this on my floor“ a vyfotit.

Kvalitní podlaha má ručně opracovaný povrch. Každé prkno je originál a podlaha je navíc ošetřená UV oleji a laky, které ji chrání i proti mechanickému  poškození. Třeba v podobě drápků vašeho domácího mazlíčka.

Luxusní podlahu nabízíme i v podobě tradičních dřevěných parket. V obou případech můžete volit mezi evropskými a exotickými dřevinami tak, aby výsledek dokonale odpovídal vašim představám.

Objednejte si třívrstvou dřevěnou podlahu Timber Top. 

 

Zobrazit více

Třívrstvá dřevěná podlaha rakouské firmy Bergland Parkett patří mezi nejlepší podlahy na vodní i elektrické podlahové topení. Moderní podlaha je vyrobená za pomoci speciální technologie, která snižuje sesychání dřeva až o 70 %.

Kvalitní podlaha zajišťuje dokonalou stabilitu i při extrémním zatížení. Navíc vyniká zvukovou izolací, a je tak perfektní volbou pro komerční prostory.

Chcete poradit s výběrem? Náš podlahový asistentvám navrhne konkrétní řešení podle typu místnosti, ceny, barvy a dalších parametrů.

Chráníte zdraví své rodiny? Luxusní podlaha Bergland Parkett představuje pro váš domov tu nejvyšší kvalitu. Patří mezi ekologické výrobky z lesů obhospodařovaných v souladu s trvale udržitelným rozvojem a neobsahuje škodlivé látky a rozpouštědla.

Objednejte si třívrstvou dřevěnou podlahu Bergland Parkett.

Zobrazit více

Nevíte si rady s výběrem? Vyzkoušejte našeho
podlahového asistenta

Výběr správné podlahy se zdá být složitý úkol. Nejen že by měla podlaha do interiéru skvěle zapadnout, ale musí současně splnit několik technických požadavků, které nejsou běžnému uživateli při jejím výběru známé.

Pokud si nevíte rady, jak s výběrem začít, vyzkoušejte našeho online podlahového asistenta. Díky zodpovězení několika jednoduchých otázek, budete mít lepší představu, která podlaha vám bude vyhovovat.