Floor Forever

Třívrstvé dřevěné podlahy

Třívrstvá dřevěná podlaha splňuje nároky na moderní zařízení bytů i komerčních prostor. Skvěle vede teplo a zvukově izoluje. Jaké jsou její další výhody?

Třívrstvá dřevěná podlaha splňuje nároky na moderní stylové zařízení interiéru. Hodí se do bytů i komerčních prostor. Konstrukce podlahy ze 3 vrstev materiálu dobře vede teplo a je vhodná na podlahové topení.

Potřebujete podlahu, která má menší tloušťku? Podívejte se na naši nabídku dvouvrstvých dřevěných podlah.

Můžete si vybrat prkennou podlahu, nebo dřevěné parkety. A v nabídce najdete řadu rozměrů, povrchových úprav i barevných odstínů.

Přečtěte si, jak se správně postarat o dřevěnou podlahu, aby byla stále jako nová.

Vyberte si třívrstvou dřevěnou podlahu, která nejlépe doplní váš interiér.

Třívrstvá dřevěná podlaha Inspiration Wood je stylová podlaha, která se hodí do domácnosti, ale třeba i do divadla. Kvalitní podlaha je ošetřená speciálními oleji a snese díky tomu vyšší zátěž.

Veškeré možné povrchové úpravy naleznete v našem KATALOGU či CENÍKU.

Tyto dřevěné podlahy jsou odrazem skutečné přírody. V nabídce najdete dubové podlahy ve třech variantách třídění. Nejrustikálnějším a nejbarevnějším je Dub Provence (Rustik), který dokonale vykresluje přírodní krásu dřeva. Méně sukatější a barevnější je Dub Natural (Natur/Rustik). Pokud dáváte přednost modernějším interiérům, pak je pro vás Dub Exklusiv (Eleganz). Všechny varianty jsou dostupné v přírodním provedení, nebo v široké nabídce barevných povrchových úprav Colour. Novinkou v nabídce je nejsukatější a nejbarevnější Dub Rustik LIFE, který upoutá pozornost svým přírodní vzhledem a unikátností kresby.

Přečtěte si, jak správně pečovat o dřevěnou podlahu, a výrazně zvýšíte její životnost.

Zařiďte si domov podle moderních trendů a vyberte si velkoformátovou prkennou podlahu. Potřebujete interiér trochu prosvětlit? Bělená podlaha to dokáže spolehlivě. Dubová podlaha zase vykouzlí hřejivou atmosféru.

Vyberte si z nabídky třívrstvých dřevěných podlah Inspiration Wood za skvělou cenu!

 

Zobrazit více

Kolekce třívrstvých dřevěných podlah Pure Wood se pyšní prkennými i parketovými vzory. Při výrobě je kladený vysoký důraz na kvalitu zpracování, proto jsou tyto podlahy odolné a vyznačují se dlouhou životností. Dubové podlahy vám domů vnesou hřejivou atmosféru, jasanové podlahy váš interiér prosvětlí. Díky rustikálnímu třídění bude každé prkno originální. Můžete je pokládat plovoucím způsobem nebo celoplošně přilepit.

Dokonce jsou vhodné i na podlahové topení!

Zobrazit více

Třívrstvá dřevěná podlaha Timber Top odpovídá současnému trendu velkoformátových podlah, které sluší modernímu i tradičnímu interiéru. Elegantní bělená nebo šedá povrchová úprava vytvoří z prkenné podlahy originální a nadčasovou dominantu vašeho domova. 

Přijďte se podívat na její krásu do některé z našich prodejen.

Chcete vidět podlahu ve vašem interiéru ještě dříve, než je reálně položena, a díky tomu vybrat tu pravou? Nová mobilní aplikace Timber Top dokáže převést téměř všechny třívrstvé dřevěné podlahy značky Timber Top do jakéhokoliv interiéru, který si zvolíte. A je to přitom velmi jednoduché. Stačí kliknout na odkaz pod dekorem „Vidět v interiéru“, poté „See this on my floor“ a vyfotit/vložit fotku z mobilu. Vybraný dekor uvidíte v prostoru tak, jako by již položená. Takto lze jednoduše porovnat více dekorů a vybrat ten, který interiéru sluší nejvíce.

Kolekce Wild Beauty představuje 9 moderních odstínů s atypickým zpracováním prken, kdy každé prkno je originál. Všechny barevné odstíny jsou k dostání ve velkých prkenných formátech, které jsou v současné době na trhu nejvíce žádané. Celkový dojem podtrhne rustikální vzhled, kartáčovaný povrch a ručně opracované hrany. Všechny podlahy jsou ošetřené extrémně matným UV olejem, který je chrání před vodou i proti mechanickému poškození. Třeba v podobě drápků vašeho domácího mazlíčka.

Luxusní podlahu nabízíme i v podobě tradičních dřevěných parket, kterými se pyšní Dub Chevron Rustik kartáčovaný. 

Bestsellerem mezi třívrstvými dřevěnými podlahami jsou velkoformátové podlahy Dub Variante French XXL a Dub Variante French XL z atraktivní kolekce Wild Beauty značky Timber Top.

Objednejte si třívrstvou dřevěnou podlahu Timber Top.

 

 

Zobrazit více

Třívrstvá dřevěná podlaha rakouské firmy Bergland Parkett patří mezi nejlepší podlahy na vodní i elektrické podlahové topení. Moderní podlaha je vyrobená za pomoci speciální technologie, která snižuje sesychání dřeva až o 70 %.

Kvalitní podlaha zajišťuje dokonalou stabilitu i při extrémním zatížení. Navíc vyniká zvukovou izolací, a je tak perfektní volbou pro komerční prostory.

Chcete poradit s výběrem? Náš podlahový asistentvám navrhne konkrétní řešení podle typu místnosti, ceny, barvy a dalších parametrů.

Chráníte zdraví své rodiny? Luxusní podlaha Bergland Parkett představuje pro váš domov tu nejvyšší kvalitu. Patří mezi ekologické výrobky z lesů obhospodařovaných v souladu s trvale udržitelným rozvojem a neobsahuje škodlivé látky a rozpouštědla.

Objednejte si třívrstvou dřevěnou podlahu Bergland Parkett.

Zobrazit více

Nevíte si rady s výběrem? Vyzkoušejte našeho
podlahového asistenta

Výběr správné podlahy se zdá být složitý úkol. Nejen že by měla podlaha do interiéru skvěle zapadnout, ale musí současně splnit několik technických požadavků, které nejsou běžnému uživateli při jejím výběru známé.

Pokud si nevíte rady, jak s výběrem začít, vyzkoušejte našeho online podlahového asistenta. Díky zodpovězení několika jednoduchých otázek, budete mít lepší představu, která podlaha vám bude vyhovovat.