Floor Forever

Obvodové lišty

Obvodové
lišty

Chtěli byste kvalitní podlahu se vším všudy? Kompletní realizace vyžaduje také lišty, které budou s podlahou ladit svým vzhledem. Nabízíme obvodové lišty Image, které imitují dřevo a jsou vhodné k námi nabízeným podlahám. Zaručujeme snadnou instalaci podlahových obvodových lišt z řady Image.

Pokud si nejste něčím jisti, tak kontaktujte našeho podlahového asistenta, který vám poradí také s výběrem obvodových lišt Image. Není to ale pouze stylový vzhled, co vás nadchne u těchto obvodových lišt. Samozřejmostí je vysoká kvalita, odolnost a v neposlední řadě dobrá přizpůsobivost každému prostředí. Tohle jsou kvalitní obvodové lišty Image, se kterými završíte svou podlahu a propojíte ji s interiérem.

 

Obvodové lišty Comfort jsou vhodné pro laminátové podlahy Floor Forever Laminate. Vyznačují se snadnou instalací a hodí se do každého interiéru. Obvodová lišta je velmi důležitým prvkem podlahy, protože z ní činí celek navazující na stěny. Zároveň také kryje mezery, které mezi stěnou a podlahou vznikají a u kterých se počítá s určitou dilatací.

Obvodové lišty Comfort jsou opravdu komfortní a jejich špičková kvalita již přesvědčila mnoho zákazníků, stejně jako řemeslníky, kteří oceňují jejich snadnou montáž i výborné vlastnosti. Obvodové lišty Comfort bychom vám rádi nabídli v 18 různých designech. Každý si tak může vybrat odstín a provedení podle podlahové krytiny, ale samozřejmě také podle vzhledu a proporcí interiéru.

 

Obvodové lišty KGM jsou skvělou volbou do každého moderního interiéru.

Hodí se ke všem typům podlah a jsou k dostání v široké nabídce profilů.

Můžete vybírat z masivní, dýhované nebo fóliované varianty.

Každý si přijde na své!

Kompletní nabídku najdete v našem ceníku.

Obvodové lišty Premium jsou dokonalým ukončením vašeho interiéru. Díky široké nabídce najdete k vybrané vinylové podlaze tu správnou lištu.
Voděodolné a oděruvzdorné, přesně takové, jaké hledáte!
Získejte dokonale sladěný interiér. A to s originální obvodovou lištou Balterio.
Laminátové podlahy Balterio nabízí více než 100 dekorů, které dokonale sladíte s nabízeným příslušenstvím.
Ke kvalitním podlahám pouze kvalitní příslušenství!

 

Nevíte si rady s výběrem? Vyzkoušejte našeho
podlahového asistenta

Výběr správné podlahy se zdá být složitý úkol. Nejen že by měla podlaha do interiéru skvěle zapadnout, ale musí současně splnit několik technických požadavků, které nejsou běžnému uživateli při jejím výběru známé.

Pokud si nevíte rady, jak s výběrem začít, vyzkoušejte našeho online podlahového asistenta. Díky zodpovězení několika jednoduchých otázek, budete mít lepší představu, která podlaha vám bude vyhovovat.