Floor Forever

Obvodové lišty Comfort

Obvodové
lišty Comfort

Obvodové lišty Comfort jsou vhodné pro laminátové podlahy Floor Forever Laminate. Vyznačují se snadnou instalací a hodí se do každého interiéru. Obvodová lišta je velmi důležitým prvkem podlahy, protože z ní činí celek navazující na stěny. Zároveň také kryje mezery, které mezi stěnou a podlahou vznikají a u kterých se počítá s určitou dilatací.

Obvodové lišty Comfort jsou opravdu komfortní a jejich špičková kvalita již přesvědčila mnoho zákazníků, stejně jako řemeslníky, kteří oceňují jejich snadnou montáž i výborné vlastnosti. Obvodové lišty Comfort bychom vám rádi nabídli v 18 různých designech. Každý si tak může vybrat odstín a provedení podle podlahové krytiny, ale samozřejmě také podle vzhledu a proporcí interiéru.

 

Číst více

Comfort

Technické informace:

  • Rozměr: 14 x 48 x 2400 mm
  • Lamel v balení: 15

CENA

48 Kč/bm 45 Kč/bm bez DPH*

Obvodová lišta Comfort

Cena
48 Kč/bm 45 Kč/bm bez DPH*

Rozměr 14 x 48 x 2400 mm
V balení: 15 ks
V nabídce: 18 elegantních odstínů

Jedná se o doporučené maloobchodní a akční ceny v Kč/bm bez DPH, platné od 1. 7. 2021 do konce roku 2021.

Nevíte si rady s výběrem? Vyzkoušejte našeho
podlahového asistenta

Výběr správné podlahy se zdá být složitý úkol. Nejen že by měla podlaha do interiéru skvěle zapadnout, ale musí současně splnit několik technických požadavků, které nejsou běžnému uživateli při jejím výběru známé.

Pokud si nevíte rady, jak s výběrem začít, vyzkoušejte našeho online podlahového asistenta. Díky zodpovězení několika jednoduchých otázek, budete mít lepší představu, která podlaha vám bude vyhovovat.