Floor Forever

Péče a údržba exteriéru

Péče a povrchové úpravy venkovního nábytku, teras či plotů jdou s kvalitními výrobky jedna radost. Podívejte se, jak snadno zvýšit životnost zahradního nábytku.

Odkládáte péči a povrchové úpravy venkovního nábytku? Naše kvalitní výrobky vám usnadní práci a navíc výrazně zvyšují životnost dřeva namáhaného změnami teplot a UV zářením.

Máme pro vás vše pro péči o zahradní nábytek, terasy a veškeré dřevěné povrchy v exteriéru včetně plotů.

Účinná péče v podobě hloubkového čištění terasy a základního nátěru ochrání dřevo před opotřebením. A pomocí následných povrchových úprav snadno oživíte vzhled venkovního nábytku, nebo ho zcela proměníte výběrem nové barvy.

Tipy pro údržbu podlah v interiéru a jak vytírat dřevěnou, olejovanou, lakovanou, vinylovou, pvc nebo laminátovou podlahu najdete na našem blogu.

Pusťte se do úprav s námi, půjde vám to skvěle. Začněte výběrem výrobků pro předúpravu dřevěných povrchů v exteriéru.

Nevíte si rady s výběrem? Vyzkoušejte našeho
podlahového asistenta

Výběr správné podlahy se zdá být složitý úkol. Nejen že by měla podlaha do interiéru skvěle zapadnout, ale musí současně splnit několik technických požadavků, které nejsou běžnému uživateli při jejím výběru známé.

Pokud si nevíte rady, jak s výběrem začít, vyzkoušejte našeho online podlahového asistenta. Díky zodpovězení několika jednoduchých otázek, budete mít lepší představu, která podlaha vám bude vyhovovat.