Floor Forever

Louhy na měkké i tvrdé dřevo

Louhy

Přejít na kolekci

Louh na měkké dřevo

NA BOROVICI, MODŘÍN A SMRK

Vhodný na penetraci surového nebo čerstvě zbroušeného povrchu z měkkých dřevin – podlaha, schodiště, nábytek a obklady. Toto ošetření zabraňuje následnému žloutnutí dřeva, zvýrazňuje jeho přirozenou kresbu a dodává povrchu bělený vzhled. Je vhodný na všechny typy měkkých dřevin, jako je smrk a borovice. U modřínu vytváří postaršený šedý až nahnědlý vzhled. Louh není vhodný na tvrdé dřeviny. Finální barvy bude dosaženo po 1-2 měsících. Při použití louhu na smrkovém dřevu může mít povrch nazelenalou barvu, která časem zmizí.

Technické informace:

Spotřeba: 8-10 m²/l

Louh na měkké dřevo 2,5 l – BÍLÝ

Cena
759 Kč/ks bez DPH*

Obj. č.: 500225

4 ks/balení

TECHNICKÝ LIST

 

 

Louh na tvrdé a měkké dřevo

NA BUK, JASAN, JAVOR, HEVEU

Vhodný na penetraci surového nebo čerstvě zbroušeného dřevěného povrchu – podlaha, schodiště, nábytek a obklady. Toto ošetření zabraňuje následnému žloutnutí dřeva, zvyšuje jeho přirozenou kresbu a vytváří výraznější barevný odstín, v závislosti na zvolené barvě. Louh je vhodný na všechny typy dřevin.

Technické informace:

Spotřeba: 8-10 m²/l

Louh na tvrdé a měkké dřevo 2,5 l – BÍLÝ

Cena
945 Kč/ks bez DPH*

Obj. č.: 500235

4 ks/balení

 

Louh na tvrdé a měkké dřevo 2,5 l – ŠEDÝ

Cena
945 Kč/ks bez DPH*

Obj. č.: 500237

4 ks/balení

 

Louh Antik

Na dubovém dřevu vytváří speciální kouřový vzhled. Je uživatelsky příjemný, ale korozivní, a při aplikaci je potřeba s ním zacházet opatrně. Louh Antik reaguje s kyselinou tříslovou v dubu, a tak se výsledná barva může po aplikaci lišit v závislosti na koncentraci třísloviny ve dřevě. Díky tomu ale dosáhnete jedinečného barevného odstínu. Finálního vyzrálého vzhledu bude dosaženo po 1-2 měsících.

Technické informace:

Spotřeba: 8-10 m²/l

Louh Antik 2,5 l

Cena
732 Kč/ks bez DPH*

Obj. č.: 500251

4 ks/balení

TECHNICKÝ LIST

 

Speciální louh na dub

Tento jedinečný louh dodává dřevu patinu a vzhled dřeva, které je vystavené přirozeným povětrnostním vlivům. Louh je vhodný na dubové dřevo. Díky tomu dřevo dostane velmi pěkný, dvourozměrný vzhled. Povrch je nutné následně ošetřit jedním z olejů WOCA. Louh je na vodní bázi.

Technické informace:

Spotřeba: 8-10 m²/l

Speciální louh na dub 2,5 l – BÍLÝ

Cena
995 Kč/ks bez DPH*

Obj. č. 500278

4 ks/balení

TECHNICKÝ LIST

 

Speciální louh na dub 2,5 l – ŠEDÝ

Cena
995 Kč/ks bez DPH*

Obj. č. 500279

4 ks/balení

TECHNICKÝ LIST

 

 

Jedná se o doporučené maloobchodní a akční ceny v Kč bez DPH.

Nevíte si rady s výběrem? Vyzkoušejte našeho
podlahového asistenta

Výběr správné podlahy se zdá být složitý úkol. Nejen že by měla podlaha do interiéru skvěle zapadnout, ale musí současně splnit několik technických požadavků, které nejsou běžnému uživateli při jejím výběru známé.

Pokud si nevíte rady, jak s výběrem začít, vyzkoušejte našeho online podlahového asistenta. Díky zodpovězení několika jednoduchých otázek, budete mít lepší představu, která podlaha vám bude vyhovovat.