Floor Forever

Podložky Floor Forever

Podložky
Floor Forever

Podlahové podložky Floor Forever jsou určeny pro stejnojmenné podlahy. V naší nabídce najdete komplexní sortiment, s nímž bude realizace podlahy hračkou. Podlahové podložky Floor Forever se hodí pro laminátové i vinylové podlahy a naši zákazníci si tak můžou vybrat ideální řešení do svého interiéru. Samozřejmě u nás mohou nakupovat také řemeslníci, pro které nabízíme různé výhody a slevy při nákupu většího množství sortimentu.

Podlahové podložky Floor Forever nabízí takové vlastnosti, jako je tlumení hluku při chůzi, výborná izolace nebo vyrovnání povrchových nepřesností. Instalace nové podlahy tak bude snazší. V této kategorii najdete rovněž podložku pod laminátovou podlahu, která je vhodná pro podlahové vytápění. Její součástí je integrovaná zábrana proti vlhkosti Aqua Stop.

 

Číst více

Floor Forever

Technické informace:

 • Univerzální podložka Floor Forever pod vinyl Click: 9,5 m²/balení
 • Floor Forever Comfort Aqua Stop: 15 m²/balení
 • Univerzální podložka FLOOR FOREVER pod vinyl Click

  Cena
  162 Kč/m² bez DPH*

  Pro vinylové podlahy Click. Vyrovnávací podložka v roli tl. 1,6 mm, tlumí tranzitní zvuk o 18 dB, přilnavá horní vrstva.

  Floor Forever Comfort Sound AQUASTOP

  Cena
  76 Kč/m² bez DPH*

  Pro laminátové podlahy. Skládaná vyrovnávací podložka tl. 2,2 mm, tlumí kročejový hluk o 12 dB, vhodná na podlahové vytápění, integrovaná zábrana proti vlhkosti Aqua Stop.

  Jedná se o doporučené maloobchodní a akční ceny v Kč bez DPH.

  Nevíte si rady s výběrem? Vyzkoušejte našeho
  podlahového asistenta

  Výběr správné podlahy se zdá být složitý úkol. Nejen že by měla podlaha do interiéru skvěle zapadnout, ale musí současně splnit několik technických požadavků, které nejsou běžnému uživateli při jejím výběru známé.

  Pokud si nevíte rady, jak s výběrem začít, vyzkoušejte našeho online podlahového asistenta. Díky zodpovězení několika jednoduchých otázek, budete mít lepší představu, která podlaha vám bude vyhovovat.