Floor Forever

Vinylové podlahy

PVC a vinylová podlaha příjemně tepelně izoluje a tlumí hluk. Je velmi stabilní a vhodná na podlahové topení. Objevte její další přednosti a vyberte si dekor.

V naší nabídce naleznete vinylové podlahy té nejvyšší kvality, otestované tisíci náročných zákazníků.

Cena vinylových podlah začíná od 439 Kč/m² bez DPH. Na vinylové podlahy poskytujeme záruku až 12 let. Na vinylové podlahy Divino/Divino Click poskytujeme záruku až 20 let. Podlahy jsou k dostání již dnes skladem. Vyberte si jednoho z 300 prodejců v ČR a již dnes si domu odvezte vinylovou podlahu dle vašich představ a přání. Vinylová podlaha je vysoce odolná vůči vodě, vlhkosti a poškození. Díky tomu se hodí do koupelny nebo kuchyně.

Vinylové podlahy poskytují optimální zátěž, takže vydrží běžné problémy jako jsou domácí mazlíčci nebo děti. Tento druh podlah má velkou výhodu v tom, že je velmi teplý a zároveň se také hodí na podlahové vytápění. Vinylové podlahy mají zároveň snadnou údržbu. Nevyžadují žádné zvláštní ošetření. Ve srovnání s dřevěnou podlahou nabízejí nepřeberné množství barev a dekorů.

Chcete-li poradit s výběrem, přečtěte si tipy, jak správně vybrat podlahu na našem blogu. Najdete tu i přehledné srovnání výhod jednotlivých materialů podlah. Anebo svěřte své požadavky našemu podlahovému asistentovi a nechte si poradit konkrétní řešení.

Vinylová podlaha Vinyl Floor Forever dokonale zútulní váš domov. Její povrch tlumí zvuky a příjemně tepelně izoluje. Hodí se i do místností s podlahovým vytápěním. Navíc je vysoce odolná, takže snese i ostré drápky vašich domácích mazlíčků.

Je dostupná v lepeném i zámkovém provedení s přívlastkem DIAMOND RIGID. 

Kamenné a betonové dekory s puncem luxusu a unikátnosti, to jsou vinylové podlahy DESIGN STONE. 

Přestože dřevěné dekory vinylových podlah jsou stále velmi preferovaným artiklem, kamenné a betonové dekory jsou novou atraktivní možností, jak lze interiéru vtisknout osobitý a moderní charakter.  Kolekce Design Stone nabízí 12 luxusních kamenných a betonových dekorů, mezi nimiž nechybí například ani travertin, mramor nebo grafit. K dispozici jsou jak v lepené verzi s celkovou tloušťkou 2,5 mm, tak i Click verzi s celkovou tloušťkou 4,5+1 mm s integrovanou podložkou.

Navíc kolekce Design Stone Click se díky složení materiálu, kde jednou ze složek je minerál/kámen, řadí mezi rigidové vinylové podlahy. Pro ně je charakteristická extrémní tvrdost, odolnost a stabilita, takováto podlaha tedy bez problému ustojí dnešní rychlé tempo, extrémní zátěž a poslouží vám po dlouhá léta s minimálními nároky na péči a údržbu.

Moderní design ruku v ruce s extrémní odolností DIAMOND RIGID CLICK – to jsou kolekce Design Vinyl Home/Homer Click a Extreme/Extreme Click.

Jsou bestsellerem mezi vinylovými podlahami a disponují speciální povrchovou úpravou Embossing Register. Ta podlaze propůjčuje vzhled k nerozeznání od pravého dřeva.  Spojení kvality a designu za výbornou cenu – to jsou kolekce vinylových podlah Design Vinyl Home a Design Vinyl Home Click nášlapnou vrstvu 0,3 mm a vhodné především do domácnosti.  Pro komerční využití jsou kolekce Design Vinyl Extremem a Extreme Click. 

Z krásné vinylové podlahy se budete těšit i při pravidelném úklidu. Podívejte se na náš blog, s tipy, jak vytírat pvc a vinylovou podlahu.

Pozvěte do svého domova vinylovou podlahu Vinyl Floor Forever.

Zobrazit více Stáhnout katalog

Vinylová podlaha Diamond by Floor Forever se díky extrémní odolnosti a stabilitě hodí tam, kde hrozí pronikání vlhkosti. Navíc se pyšní antibakteriální úpravou.

Vinylová podlaha Diamond by Floor Forever je pro váš interiér poklad. Stejně jako diamant vyniká odolností a stabilitou a s časem neztrácí svou krásu.

Za výjimečnou stabilitou a odolností těchto vinylových podlah stojí především skutečnost, že nosné jádro SPC je s podílem minerálu a při výrobě se nepoužívají změkčovadla. Kombinací těchto dvou výrobních postupů je dosaženo toho, že výsledný materiál je tužší a tvrdší, a tedy i extrémně stabilní vůči teplotním změnám a slunečnímu záření. To je velká výhoda například pro sezónně využívané objekty, jako jsou například chaty a chalupy, kde lze očekávat kolísání teplot. Zároveň jsou vinylové podlahy s označením DIAMOND RIGID odolné proti otlačeninám a škrábancům od domácích zvířat. Pokládat je lze i na velké plochy až do 225 m2 bez přechodových lišt.

Vinylové dílce jsou navíc vybaveny speciální antibakteriální povrchovou úpravou. Navíc je nepoškrábou ani drápky domácího mazlíčka. Také z pohledu ekologie jsou tyto podlahy silné v základu. Jsou totiž naprosto bez ftalátů a 100% recyklovatelné!

Tipy, jak správně vybrat podlahu, najdete na našem blogu.

Investujte do vinylové podlahy Diamond by Floor Forever, která se vám dlouhodobě vyplatí.

Zobrazit více Stáhnout katalog

Nové vinylové podlahy Balterio Rigid Vinyl opět překonávají očekávání. Tyto podlahy jsou kombinací odolnosti a skvělého pohodlí. Prkna a dlaždice jsou odolné, měkké, tiché a voděodolné.

Vinylové podlahy RIGID VINYL se skládají pouze z vysoce kvalitních materiálů. Vyrábí se bez přídavku korkových, dřevěných nebo cementových vláken a bez škodlivých látek. Používaná změkčovadla neobsahují orto-ftaláty. Tyto podlahy jsou navíc bez zápachu.

Pod tímto označením se skrývají dvě kolekce Gloria (prkna) a Viktor (dlaždice), které nabízejí dostatek prostoru pro výběr takové podlahy, která nejlépe odpovídá vaší osobnosti. Vinylové podlahy RIGID VINYL charakterizuje výjimečná pevnost, a přitom dokonalé pohodlí. To je dáno více vrstvami materiálu. Vysoce výkonná ochranná horní vrstva disponuje extra matnou povrchovou úpravou a zabraňuje díky technologiím ScratchProtect® a StainProtect® poškrábání a skvrnám. Vrstva s dekorem ve vysokém rozlišení zajištuje krásný a realistický vzhled podlahy. Měkká vrstva přináší výhody z pohledu pohodlí a akustiky, podlaha je díky ní příjemně pochozí a tichá. Naopak silné tvrdé jádro složené z více materiálů stojí za odolností podlahy. Prkna a dlaždice RIGID VINYL lze v domácnosti využít naprosto všude, dokonce i v koupelně, kuchyni. Tyto podlahy jsou totiž voděodolné, a to včetně doporučeného příslušenství vč. schodových hran, které jsou s dekory zároveň perfektně sladěné.

Funkčnost vinylových podlah podpoří originální podložky Balterio a celkový dojem podtrhne příslušenství ve stejném odstínu jako podlaha. Nově najdete v nabídce i schodové profily.

Zobrazit více Stáhnout katalog

Na první dotek měkké PVC podlahy v návinyu LV Luxury Vinyl vytvoří originální interiér vaší domácnosti i komerčních prostor.

Podlahu pro domácnosti a prostory s lehčím zatížením si vybírejte z kolekcí Comfort a Exclusive. Spodní vrstvu tvoří pěna, proto je tento typ podlahy vhodný pro celoplošné přilepení. Pro více zatěžované a komerční prostory jsou určeny kolekce Object a Bestseller. Ve 6 kolekcích vinylové podlahy najdete krásné dekory v moderních odstínech. PVC podlahy Blacktex a Bestgreen můžete díky filcové spodní vrstvě pokládat bez lepení. Stačí je jen zafixovat na svou sousedních stranách. Všechny kolekce nabízí mimořádně zdařile dekory se vzhledem dřevěné podlahy. Jedná se o heterogenní vinylové podlahy v šířkách 2 nebo 4 m. 

PVC podlaha v roli LV Luxury Vinyl váš domov navíc tepelně izoluje. A snižuje hluk, takže pomáhá vytvořit útulné a příjemné prostředí doma i v kanceláři. Podlahu zakončete obvodovou lištou Easy 55

Pomůžeme vám vybrat správnou podlahu pro vaše prostory. Vyzkoušejte našeho podlahového asistenta. Na základě vámi zadaných parametrů vám nabídne konkrétní řešení.

Prohlédněte si vybrané dekory v nejbližší prodejně.

Zobrazit více

Nevíte si rady s výběrem? Vyzkoušejte našeho
podlahového asistenta

Výběr správné podlahy se zdá být složitý úkol. Nejen že by měla podlaha do interiéru skvěle zapadnout, ale musí současně splnit několik technických požadavků, které nejsou běžnému uživateli při jejím výběru známé.

Pokud si nevíte rady, jak s výběrem začít, vyzkoušejte našeho online podlahového asistenta. Díky zodpovězení několika jednoduchých otázek, budete mít lepší představu, která podlaha vám bude vyhovovat.