Floor Forever

Vinylové podlahy

vinylová podlaha příjemně tepelně izoluje a tlumí hluk. Je velmi stabilní a vhodná na podlahové topení. Objevte její další přednosti a vyberte si dekor.

V naší nabídce naleznete vinylové podlahy té nejvyšší kvality, otestované tisíci náročných zákazníků.

Cena vinylových podlah začíná od 429 Kč/m² bez DPH. Na tyto podlahy poskytujeme záruku až 12 let. Na podlahy Divino/Divino Click poskytujeme záruku až 20 let. Většina našich podlah je k dostání již dnes skladem. Vyberte si jednoho z 300 prodejců v ČR a již dnes si domu odvezte vinylovou podlahu dle vašich představ a přání. Vinylová podlaha je vysoce odolná vůči vodě, vlhkosti a poškození. Díky tomu se hodí do koupelny nebo kuchyně.

Vinylové podlahy poskytují optimální zátěž, takže vydrží běžné problémy jako jsou domácí mazlíčci nebo děti. Tento druh podlah má velkou výhodu v tom, že je velmi teplý a zároveň se také hodí na podlahové vytápění. Mají zároveň snadnou údržbu. Nevyžadují žádné zvláštní ošetření. Ve srovnání s dřevěnou podlahou nabízejí nepřeberné množství barev a dekorů.

Chcete-li poradit s výběrem, přečtěte si tipy, jak správně vybrat podlahu na našem blogu. Najdete tu i přehledné srovnání výhod jednotlivých materialů podlah. Anebo svěřte své požadavky našemu podlahovému asistentovi a nechte si poradit konkrétní řešení.

Proč byste měli investovat do vinylových podlah? Mají řadu výhod. Díky materiálu a technologii pokládky je podlaha vysoce odolná vůči vodě, vlhkosti a poškození. Tyto podlahy se snadno udržují, jsou pružné a odolné. Pokládka je levná. Za zmínku stojí i to, že jsou ekologické. Vyberte si jednoho z našich prodejců a objednejte si podlahu již dnes.

Vinylová podlaha Floor Forever Vinyl dokonale zútulní váš domov. Její povrch tlumí zvuky a příjemně tepelně izoluje. Hodí se i do místností s podlahovým vytápěním. Navíc je vysoce odolná, takže snese i ostré drápky vašich domácích mazlíčků.

Je dostupná v lepeném i zámkovém provedení. 

Některé vinylové podlahy se zámkovým spojem se řadí mezi rigidní podlahy nové generace. Mají tu výhodu, že nosné jádro materiálu tvoří Original SPC Vinyl DIAMOND RIGID®, tedy minerál, který jej výrazně zpevňuje. Díky tomu jsou tyto podlahy ještě odolnější, tvrdší a rozměrově stabilnější, takže bez problému ustojí dnešní rychlé tempo, extrémní zátěž a poslouží po dlouhá léta s minimálními nároky na péči a údržbu.

Kamenné a betonové dekory s puncem luxusu a unikátnosti, to jsou podlahy DESIGN STONE. 

Přestože dřevěné dekory vinylových podlah jsou stále velmi preferovaným artiklem, kamenné a betonové dekory jsou novou atraktivní možností, jak lze interiéru vtisknout osobitý a moderní charakter.  Kolekce Design Stone nabízí 12 luxusních kamenných a betonových dekorů, mezi nimiž nechybí například ani travertin, mramor nebo grafit. K dispozici jsou jak v lepené verzi s celkovou tloušťkou 2,5 mm, tak i Click verzi s celkovou tloušťkou 4,5+1 mm s integrovanou podložkou.

Navíc kolekce Design Stone Click se díky složení materiálu, kde jednou ze složek je minerál/kámen, řadí mezi rigidové vinylové podlahy. Pro ně je charakteristická extrémní tvrdost, odolnost a stabilita.

Z krásné vinylové podlahy se budete těšit i při pravidelném úklidu. Podívejte se na náš blog, s tipy, jak vytírat pvc a vinylovou podlahu.

Pozvěte do svého domova vinylovou podlahu Floor Forever Vinyl.

>Stáhnout katalog

Zobrazit více

Nové vinylové podlahy Balterio Rigid Vinyl opět překonávají očekávání. Tyto podlahy jsou kombinací odolnosti a skvělého pohodlí. Prkna a dlaždice jsou odolné, měkké, tiché a voděodolné.

Vinylové podlahy RIGID VINYL se skládají pouze z vysoce kvalitních materiálů. Vyrábí se bez přídavku korkových, dřevěných nebo cementových vláken a bez škodlivých látek. Používaná změkčovadla neobsahují orto-ftaláty. Tyto podlahy jsou navíc bez zápachu.

Pod tímto označením se skrývají dvě kolekce Gloria (prkna) a Viktor (dlaždice), které nabízejí dostatek prostoru pro výběr takové podlahy, která nejlépe odpovídá vaší osobnosti. Vinylové podlahy RIGID VINYL charakterizuje výjimečná pevnost, a přitom dokonalé pohodlí. To je dáno více vrstvami materiálu. Vysoce výkonná ochranná horní vrstva disponuje extra matnou povrchovou úpravou a zabraňuje díky technologiím ScratchProtect® a StainProtect® poškrábání a skvrnám. Vrstva s dekorem ve vysokém rozlišení zajištuje krásný a realistický vzhled podlahy. Měkká vrstva přináší výhody z pohledu pohodlí a akustiky, podlaha je díky ní příjemně pochozí a tichá. Naopak silné tvrdé jádro složené z více materiálů stojí za odolností podlahy. Prkna a dlaždice RIGID VINYL lze v domácnosti využít naprosto všude, dokonce i v koupelně, kuchyni. Tyto podlahy jsou totiž voděodolné, a to včetně doporučeného příslušenství vč. schodových hran, které jsou s dekory zároveň perfektně sladěné.

Funkčnost vinylových podlah podpoří originální podložky Balterio a celkový dojem podtrhne příslušenství ve stejném odstínu jako podlaha. Nově najdete v nabídce i schodové profily.

Zobrazit více Stáhnout katalog

Nevíte si rady s výběrem? Vyzkoušejte našeho
podlahového asistenta

Výběr správné podlahy se zdá být složitý úkol. Nejen že by měla podlaha do interiéru skvěle zapadnout, ale musí současně splnit několik technických požadavků, které nejsou běžnému uživateli při jejím výběru známé.

Pokud si nevíte rady, jak s výběrem začít, vyzkoušejte našeho online podlahového asistenta. Díky zodpovězení několika jednoduchých otázek, budete mít lepší představu, která podlaha vám bude vyhovovat.